Byt Chodov

Byt Chodov

Interiér pro mladou rodinu se dvěma dětmi, byt 3 + kk s velkou terasou kolem celého bytu.

Otevřený obývací prostor je rozčleněn do tří logických částí – na kuchyňský kout, částečně oddělený středovým ostrůvkem, na něj navazující jídelní stůl a na klidovou část, kterou odděluje sedací souprava. Celá místnost se otevírá na velkou terasu, která umožňuje přenést rodinné dění ven. Atmosféru zpříjemňuje elektrický krb na stěně obýváku a plynové hořáky na terase, které umožňují využívat terasu po delší část roku.

Pro koupelnu jsme vytvořili vzdušné, dynamické řešení, vysoce komfortní i praktické, zároveň však s prvkem luxusu v podobě nádherné prostorové vany u okna. Abychom dosáhli čistých linií a uklizeného dojmu, schovali jsme všechny skříňky za zrcadlo a prostorný sprchový kout naopak nechali průhledný. Dvojité umyvadlo je v ranním shonu čtyřčlenné rodiny nedocenitelné.

Ložnice slouží nejen na spaní ale i k uloupení chvíle soukromí mimo společné dění. U okna je proto umístěný koutek na čtení s pohodlným sezením a samostatným osvětlením. Dominantou ložnice je postel, zdůrazněná nebesy, která ohraničují spací prostor a s pomocí náladového podsvícení vytváří jedinečnou intimní atmosféru. Velká šatní skříň je krytá zrcadlem, které zvětšuje prostor.

V dětském pokoji pro dvě děti jsme chtěli ponechat co nejvíce prostoru na hraní, proto jsou obě postele umístěné na vestavěném patře. Členěný prostor poskytuje nejen spoustu místa, ale i důležitý pocit soukromí. Nábytek je na míru, včetně dětské kuchyňky a úložných skříní. Ty mají funkční dveře, na které lze psát a věšet různé pomůcky.