Vytváříme návrhy staveb a interiérů: soukromé byty a rodinné domy, ale i komerční a veřejné prostory, kanceláře, restaurace, školská zařízení.

Řešíme celý proces od zaměření po samotnou realizaci, včetně prvků na míru, např. atypického nábytku. Koordinujeme dodavatele, vyřizujeme stavební povolení a dozorujeme průběh projektu.

Naší prioritou je důvěra otevřená komunikace s klientem. Pocit jistoty a pochopení jsou na začátku spolupráce naprosto zásadní. Je důležité vnímat osobnost klienta, jen tak je možné vytvářet prostor, který vyjadřuje jeho jedinečnost.

Při návrhu interiéru se snažíme vytvářet správné podmínky pro to, aby se klient mohl cítit sám sebou.

Potřeby zákazníka jsou vždy na prvním místě. Ve výsledku je tedy každý náš prostor jiný, protože každý vytváří jiné pocity. Vycházíme z rozdílných povah klientů, z jejich postojů, z toho, co mají rádi a co potřebují. Našim cílem je vytvářet prostředí, ve kterém se jeho uživatel cítí přirozený a sám sebou.

Veřejné a firemní prostory mají také svou osobnost. Ať chceme nebo ne, z interiéru každý pozná, zda jde o školku, IT firmu nebo stavební společnost. Věříme, že i veřejný prostor nebo firma mají duši. Do společných prostor promítáme firemní identitu, interiér dále přizpůsobujeme stylu práce jednotlivých oddělení. Marketing bude potřebovat jiné prostředí než technici.

Je důležité, aby prostor dobře působil na lidi, co v daném prostoru pracují a podporoval jejich růst a pozitivní myšlení.